Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Leden 2012

I m back forever =), I hope ..

31. ledna 2012 v 13:35 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Ahoj holčičky,

já vím, dlouho jsem se neozvala, to bude asi tim, že sem se pekelně rozežrala, i když.. zase až tak moc pekelně ne, ale když má člověk zkurvenej metabolismus.. chápete, že =). Inu, chci každý den zase přidávat jídelníčky, budu chodit 2x týdně cvičit s kámoškou (a zároveň spolubydlou, juch =) ), dneska jsem si udělala na rychlo povolený seznam potravin, už se těším až bude po zkouškách a já si udělám takový sešítek, kam si napíšu povolené potraviny a různé kombinace a vaření, které budu moci, abych nemusela složitě přemýšlet, prostě se jen podívat a jet, protože jinak by také mohlo hrozit nebezpečí přejezení nějakým kalorickým hnusem, že.

Čekají mě ještě 2 zkoušky, ve čtvrtek mega těžká, vůbec se mi už do toho učení nechce, tohle zkouškový je tak děsně dlouhý =(, takže jsem v pokoji radši vytřela, rozhodla jsem se, že obnovím blog, došla jsem nakoupit zdravý věci, udělala si rychlý seznámek jídel, které mohu pozřít a nalepila si ho do peněženky, vyhledávám kalorické hodnoty potravin.. myslíte, že jsem se už k učení dneska dostala? Ne - je správná odpověď.

Jinak jsem šťastná... po tom temném období, které trvalo cca od půlky září do půlky prosince (říkejme tomu třeba středověk =) - ano, jsem poznamenaná učením se na zkoušku =D), nyní nastala opět antika! =) A doufám, že bude trvat dlouho, věčně =).

A víte, že je vlastně fajn být bez chlapa?

Jídelníček 30. 1.

mandarinka, 2 suchary
miska kuřecího vývaru
nějaké suchary
gulášová polévka z pytlíku (takže docela málo kcal =) )


zdroj obrázku: marieke.pise.cz


Nejim, abych se potrestala

5. ledna 2012 v 22:05 | Slimka |  ???WTF???
Jediná pozitivní zpráva dnešního dne - nesnědla jsem ani sousto.

Zbytek stojí za hovno, auuu, kurva.

Kurník

3. ledna 2012 v 17:31 | Slimka |  ???WTF???
Silvestr jsem oslavila učením.

Dnešní narozeniny slavím učením.

Pokud tu zkoušku ve čtvrtek nedám, tak budu vážně nasraná. Už to chci mít za sebou všechno a realizovat svoje plány =(, mám toho tolika v hlavě, chtěla bych to sepsat i sem.. ach jo.. jenže jakmile dělám něco jinýho, tak mám výčitky, že se neučím.