Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Prosinec 2011

Krásné Vánoce a úžasný přístí nový rok

27. prosince 2011 v 11:10 | Slimka |  ???WTF???
Opožděně vám, moje hubnoucí krásky, přeji krásné a veselé Vánoce plné pohody a šťastný nový rok! Ať je lepší než ten minulý a ať se vám splní úplně všechna nejtajnější přání, po kterých toužíte. Avšak nejdůležitější je to zdraví, pokud je člověk zdravý, tak to ostatní se zvládne vlastními silami. Dále vám přeju mnoho spokojenosti, klidu, krásy, shozených kil a když slzy, pak jedině slzy štěstí. Přeju vám ať jste hodné, milé, přiměřeně asertivní, ochotné, příjemné, nekonfliktní. Proč? Protože zlých a sobeckých lidí máme všude kolem sebe plno.

A sázejte na svou vlastní intuici.

**Mám Vás ráda!**

Nikdy se nevzdám

21. prosince 2011 v 12:44 | Slimka |  **O jedné naivní děvce / about me**
Víte, já to nevzdám, nikdy nic nevzdám. Často jsem si myslela, že jsem k ničemu, že se mi nic nedaří, na všechno, na co sáhnu, pokazím. Jenže pak jsem si uvědomila, že mám vlastně jednu cennou vlastnost - nevzdávat se, vždycky se dokážu z tý země zvednout a třeba tisíckrát zase spadnout, dokud nedostanu to, co chci. Dokud neudělám všechny zkoušky (ačkoli se s nima vždycky seru ze všech nejdýl, ačkoli jich třeba za sebou pět neudělám, tak se pak vzchopím a udělám všechno, protože se nevzdávám), lidi mě tolikrát zradili, ale já pořád neztrácim naději a potkávám nové a nové lidi, kterým se snažím věřit, chlapi.. tolika mi jich ublížilo, tolika mi jich na hlavu nasralo, ale já vim, že někde na mě čeká ten PRAVEJ, ale ještě jen nepřišel čas na to, abych ho poznala, nezvdávám ani to, že bydlení najdu, minimálně se dostanu na tu kolej s tou kámoškou - proč? protože to nevzdám! I když je mi nejhůř, snažím se sama sebe přimět k úsměvu a něčím se utěšit - třeba tím, že mám bezva rodinu (neříkám, že ideální) a můžu se na ní spolehnout. A ani tak nehodlám vzdát hubnutí a nehodlám vzdát pracování na sobě. Nikdy jsem neměla nic lehko a zadarmo a já věřim, že právě tohle se mi jednou do života bude hodit, vědět, že všechno si musim vybojovat a kolikrát to stojí tak moc sil, pláče, vzteku a času, ale protože to nevzdám, tak to dostanu. Díky tomuhle mě v životě už jen tak něco nezlomí - narozdíl od lidí, kterým přeje štěstěna. Díky za to, že nic nemám zadarmo. Vim, že je to ten nejlepší dar, jaký jsem mohla do života dostat, tohle je škola života. A já život nikdy nevzdám, nic nevzdám, protože bych se pak nemohla sama na sebe podívat. Něco vzdát, to je ostuda, ne pády a kotrmelce, ale smířit se s tím, že holt nejsem "vyvolená", to je konec. Vždycky si nějak poradím, musím! Protože nic NEVZDÁVÁM.

20.12.

20. prosince 2011 v 21:56 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: nic

Oběd: 2 rohlíky s poličanem

Svačina: trocha jahodového kefíru

Večeře: menší porce zapečených brambor se slaninou

19.12.

20. prosince 2011 v 21:53 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: čínská polívka =D

Oběd: hrstička arašídů

Večeře: necelá 1/4 pizzy

No, a nějakej alkohol a pěkně na to už seru, blila jsem do třetí do odpoledne, a přitom jsem toho zase tolika neměla, nechápu.

18.12.

19. prosince 2011 v 11:48 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: jogurt yoplait Dobré ráno

Oběd: 2 CZ kaiserky, šunka, trochu zapečené brokolice s 30% eidamem

Sváča: banán, tvaroh milko, plátek samožitného chleba s hořčicí (kde se ty chutě ve mně berou? =D)

Večeře: miska kuřecího vývaru (jsem poprvé dělala =)), balíček sušenek BeBe DR

Pitivo: 2 l vody, 2x kafe s mlíkem

Pohyb: lítání v práci

S alkoholem se držím, dokonce se dokážu i ovládat, když si vzpomenu na NĚJ nebo mi o něm někdo něco řekne (tak jako v sobotu, horká novinka), radši si dám cigáro, ale dneska se obávám, že to asi nedám, fakt jsem nasraná už a zlomená a tak... zkurvená škola, já to fakt nechápu.

17.12.

17. prosince 2011 v 22:45 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: plátek samožitného chleba s gervais, kousek papriky

Oběd: rybí pepřenky, 2 CZ kaiserky

Svačina: mandarinka, banán

Večeře: zapečená brokolice s 30% eidamem, čoko tvaroh milko

Pitivo: 2l vody, 600ml Saga čaje, 2 kafe s mlíkem

Pohyb: pohyb v práci

Jsem vyfluslá, takže smysluplnější článek čekejte spíš v pondělí, páč zejtra jsem taky v práci. Teďka jdu zkouknout díl nebo dva Call girl (moje nová láska!) a pak spinkat a zítra zase hurá do práce.

16.12.

17. prosince 2011 v 22:40 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: 2 plátky samožitného chleba s gervais, 2 plátky šunky, kousek papriky

Oběd: zapečené brambory s cibulí (a tatarkou, no)

Svačina: termix, BeBe DR

Večeře: špagety s rajčatami a rukoulou

Pitivo: 600ml bílého čaje, 600ml hruškového čaje, 600ml švestkového čaje

Pohyb: NIC

Kalorická hodnota alkoholu

16. prosince 2011 v 16:47 | Slimka |  ???WTF???
Tak jsem se schválně podívala, jak moc je ten alkohol kalorický, vzhledem k množstí a frekvenci, se už opravdu nedivim, že nehubnu, spíš se divim, že ještě netloustnu. Ale nejsem z toho nějak smutná, ba naopak, mám radost, už konečně vím, kde je chyba a už vím, že budu konečně krásně hubnout, a dokonce bych mohla i přidat jídlo! A až přidám i pohyb, tak to bude naprosto perfekto.

A abych na to třeba někdy nezapomněla, kcal jsou tady:


Burčák (250 ml) 249
Frisco (1 ks) 134
Grog (250 ml) 308
Pilsner Urquell (0,5 l) 209
Tmavé pivo 12° (0,5 l) 226 .................... to je celé BeBe DR!!
Svařené víno (200 ml) 210
Bílé víno průměr (200 ml) 108
Červené víno průměr (200 ml) 131
zdroj: http://www.kaloricke-hodnoty-potravin.cz/napoje/


15. 12.

16. prosince 2011 v 11:22 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: 2 plátky samožitného chleba s gervais a 30% sýrem

Oběd: špagety s rukolou a rajčátky na kapce olivového oleje

Svačina: mandarinka

Večeře: čínská polívka a dva plátky samožitného chleba =(

Pitivo: 600ml bílého čaje, 600ml vanilkového rooibosu, nějaká minerálka, jedna káva s mlékem

A už opravdu přestávám s alkoholem, Tinka mě opravdu namotivovala! Jako neříkám, že už si nikdy nedám nebo že odteďka až za půl roku třeba to ne, ale chci to udržet tak, že max 1x týdně málo. Nebo já nevim, co si v tý hospodě dát, když tam všichni jdeme třeba po zkoušce. Lehkou kolu? (která asi zase tak light neni podle toho, co píše Confidence na blogu) Malé a drahé. Vodu? Malé a drahé. Něco budu muset vymyslet. Teďka je to vlastně ještě jedno. Bůh ví, jak to všechno bude...

13. a 14. 12.

15. prosince 2011 v 10:07 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
13. 12.

Snídaně: kousíček CZ bagety s paštikou

Oběd: 7deka kuřecí šunky, 250ml coly zero

Večeře: kousíček CZ bagety se šunkou

- zápočet a zkouška, to s nervama udělá hodně.. takže bylo dost kafe a cigár (a 3 vínka) - s tim alkoholem.. zatim si dávám cíl takovej, že budu pít tak, abych se nějak neopila, udržet to v normě, max ty 3 vína nebo pivka (polotmavá - na kozy =D )

14. 12.

Snídaně: 2 zelové placky, velké presso s mlíkem

Oběd: drobet vynikající bramboračky, mini pláteček v peci opečené bagetky

Večeře: zapečené brambory v troubě s cibulí (a tatarka, no)

- zkouška, tudíž hodně kafe a cigaret, a 3 malá polotmavá piva =) (začala jsem se bavit s jinou partou lidí a zase začínám BÝT šťastná, jsem zase ve společnosti, z nich nikdo hned po škole neběží za svým partnerem, jsou to normální lidi, co se chějí bavit a užívat život. Díky bohu za ně! ) Nezlobte se, nevim, jak to máte vy, ale opravdu nemám ráda lidi, pro který je středobod vesmíru jejich protějšek a jakmile si ho najdou, na ostatní se z vysoka vyserou, na tohle jsem opravdu alergická a už to odmítám někomu tolerovat. Neboť jsem to taky tak měla a když mě kopl do prdele, neměla jsem za kým jít, byla jsem úplně sama a tuhle chybu už nikdy nehodlám opakovat a nehodlám to někomu tolerovat. Nejsem nouzové řešení.

btw: začíná se blýskat na lepší časy, ale já to tak hrozně moc nechci zakřiknout, tak raději pomlčim, a pokud to vyjde, jak má, podělím se s vámi o to =).

Plán na dnešek? Dokoukat Rozbřesk =), nalakovat si nehty, udělat si oběd, jet na jednu přednášku, vrátit knížky do knihovny, něco málo nakoupit, jet na byt, vyprat jednu nebo dvě pračky, naložit se do vany s voňavou pěnou a číst si tam, do toho někam zakomponovat chvilku učení, Prostřeno (tenhle týden je zajímavej =D) a tak.. relaxovat a doufat a hlavně mít dobrou náladu.


Polepším se! Fakt!

9. prosince 2011 v 14:44 | Slimka |  **Zpovědnice**
Jsem hrozná, já vim. Že nepíšu, přitom by toho bylo tolik, tolik! Možná že až se to vyřeší s tim zkurveným bydlením a zkouškama, tak na tom budu líp a všechno půjde líp a tak.

Nesnášim pocit nenávisti, tu sžíravou nenávist, co vám nedovolí normálně fungovat, kdy máte pocit, že musíte něco rozflákat nebo někoho rozflákat. Ach jo, ať už se to prosím vyřeší, jinak mi brzo jebne a skončím v blázinci!

A taky to máte tak, že když se opijete, děláte příšerný věci? Třeba žerete nebo někomu píšete nebo se vyspíte s někym, s kym byste se za NORMÁLNÍCH okolností nevyspali? Fakt už musim přestat pít, nebo se sama ze sebe poseru. Kdybych nechlastala, ušetřila bych si pak asi tak 50% slz. Jsou věci, který ovlivnit můžu a který ne. Takže přestávám chlastat, beztak to má milion kalorií. A začnu se pořádně učit. Ten zbytek neovlivním.

Mějte se, myslim na vás, každý den k vám koukám, co je u vás nového! Pište víc, prosím! Moc mě motivujete! Akorát spousta z SB je docela neaktivních, což mě mrzí, kdybyste chtěl někdo spřátelit, budu jen ráda - obzvlášť za ty z vás, kteří mají blog, na kterém si něco pěkného počtu =). Takže až se mi bude chtít, tak si holt s těžkým srdcem vymažu ty, kteří již svůj blog zrušily =(. Mrzí mě, že ty, co jsem měla nejradši, už nepíšou, ale ono je to tak pro ně asi lepší.


Je to fajn, fajn, fajn, fajnový! =)

5. prosince 2011 v 19:45 | Slimka |  **Zpovědnice**
Dneska je jeden z těch lepších dnů, kdy mám pocit, že všechno půjde a všechno bude! (Aneb - Všechno jde a všechno je!) Jídlo nic moc, ale beztak mám radost a je to hlavně způsobené tím, že se mi konečně podařilo dát taky něco na první pokus, sice je to "jen" zápočet, ale díky tomu mám krásný celý den. Je mi příjemně na duši. Jen se modlím, abych dostala krámy. Racionálně si říkám, že těhotná být nemůžu, že by to byla kurva náhoda,.. no, takže se toho budu držet, beztak mám zpoždění akorát kvůli těm všem stresům a tak.

Dokonce když jsem se dneska vracela na byt, místo abych si do uší strčila sluchátka, poslouchala tklivé melodie a utápěla se v sebelítosti, jsem si četla a bylo mi fajn! Přišla jsem domů, kde jsem u jednoho dílu Terapie snědla výborný brokolicový krém (ale dietní, žádný kýbl smetany!) s krutonky, pak jsem si zase četla! Do toho mi krásně do pokoje svítilo sluníčko a mně bylo fajn! Pak jsem si došla nakoupit, dokonce jsem se pak ani nepřežrala, zkoukla jsem díl jednoho seriálu, kde hraje můj kamarád a snad budoucí spolubydlící! Piju moooc čaje (taky pořád chodím na záchod =D), mezitím jsem umyla nádobí než jsem si udělala další várku. A k tomu tady mám ještě skleničku Kofoly!

V plánu mám číst a něco zkouknout ještě, ale nevím co, buď Terapii či Ďáblovu lest nebo Absolventku =).

Škoda že už je tma, stýská se mi po tom sluníčku, i díky němu mi bylo tak krásně a veselo.
btw: doufám, že mi tento stav zůstane na hooooooooooooooooooooooooooooooooodně dlouho!

Proč jsem psala tyhle výblitky? Abych si pořád nestěžovala a nezahlcovala to tady depresivníma článkama =).Co na to říct

3. prosince 2011 v 18:15 | Slimka |  **Zpovědnice**
Omlouvám se, že teďka skoro nepíšu, ani jsem se nenadála a je to týden, co jsem uveřejnila poslední článek. Hrůza, jak ten čas letí. Čas není, blbá nálada je, hnusná jsem, nemám, kde bydlet, učení moc - všechno musim dělat na tisíckrát narozdíl od jiných, nejradši bych určitým lidem rozbila držku - no, spíše jednomu, respektive jedné.
Hnusná jsem, tlustá jsem jako prase. Momentálně mi hubnout moc nejde, ale od pondělí musim zase pořádně začít! Koupila jsem si Ženu a život a bylo k tomu CD Pilates, tak prozatim budu cvičit aspoň takhle. Lepší něco než nic, ne?
Chtělo by to aspoň jednu pozitivní zprávu, abych se vzchopila...
Doufám, že články budou přibývat častěji, nejlépe každý den. Od pondělí mám v plánu zase začít psát jídelníčky.
Jinak jsem hrozně unavená.. tak unavená.. ani nevim z čeho. Ach jo, kdy už tohle debilní období skončí.