Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Září 2010

15. 9.

15. září 2010 v 19:05 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: celozrnná houska s máslem a hermelínem, kafe s mlíkem

Oběd: 2 tenké plátky knedlíku houskového, hovězí guláš

Svačina: jahodový jogurtový tvaroh

Večeře: knedlíky s vejcema, kus masa, rajče

Po večeři: 5 gumových medvídků, 2 malé plátky sezamu, moccacina (nebo jak se to kurva píše)

A víte, jak se Rory v Gilmorkách po rozchodu s Deanem pak chtěla válet a jíst zmrzlinu? Tak proto ty gumový medvídci a ten sezam. To válení a zmrzlinu nechám na jindy. Ale přijde to. A já si to vůbec nebudu vyčítat. Protože už jsem fakt unavená. Fakt děsně unavená. Z toho všeho, z tohodle zasranýho roku. Posledních 16 měsíců tak strašně moc bolelo a já si to nechtěla připustit a nepřipustila jsem si to, všechno zlý jsem brala, že je k něčemu dobrý. Ale čeho je moc, toho je příliš a dřív nebo později prostě musela přijít ta chvíle, kdy mě to položí na kolena. U mě to trvalo 16 měsíců. Vím, že to zase bude dobrý, ale taky si myslim, že už mám kurva nárok na to, si sednout do kouta a brečet a brečet a zanadávat si. Jednou za 16 měsíců se to snad smí, ne? Už nemám sílu na to se neustále - dennodenně - usmívat jako že se nic nestalo, neděje, nic mě nebolí, když těch posledních 16 měsíců tak strašně bolí. Každý týden jedna bolest navíc. A když si říkám, že už to neni možný, že už to jednou musí skončit, tak přijde další hnus. A já jsem z toho už tak strašně moc unavená, že si chci najít jeden den, kdy se budu jenom válet a třeba do sebe tláskat tu zmrzlinu.A při týhle písničce jsme se spolu milovali.

14. 9 a ráno 15. =)

15. září 2010 v 10:23 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Včerejší jídelníček (14. 9.)

Snídaně: celozrnná houska s máslem a hermelínem, kafe s mlíkem

Oběd: jeden tenký houskový knedlík, vařená mrkev, kus vepřového masa

Večeře: broskev, moccachino


Zdravíčko,

od včera mám dole 200g.

A on nenapsal. Ne že by mi to teda nějak děsně překvapilo =D.

d

*Život je karetní hra, v níž srdce není nikdy trumfem.*

14. září 2010 v 13:13 | Slimka |  **Zpovědnice**
*Nevracej se ke starým napájedlům jenom pro vodu, čekají tam na tebe přátelé a sny.*
(více než pravdivé...)

Jsem u našich a budu tu zhruba do pátku, pak mě čeká brigáda, v sobotu taky a v neděli nějaká beseda ze školy. Zápis mám za sebou, vše potřebné potvrzené, je mi relativně fajn. Za poslední týden jsem zhubla pouhých 300g a ačkoliv jsem jedla málo, má to určitě na svědomí vypitý alkohol, kterého bylo docela požehnaně. A možná i včerejší řízek a salát k večeři. Nevadí. Beztak jsem zhubla už tak 4kg za 3 týdny a kus, což je moc.

A bylo by mi fajn pořád. Až do včera. Víte, jak jsem před pár dny psala, že jsem šťastná, že se netrápím pro žádnýho chlapa? Asi jsem to zakřikla. Před tejdnem se mi ozval jeden kluk, kterýho znám od 16. Byl to kámoš toho mýho bejvalýho, co jsem s ním byla 4 roky, takže jsem se s ním vídala docela dost. A strašně moc se mi líbil, neskutečně moc. Je to ten nejhezčí kluk, jakýho jsem kdy viděla. A ke všemu se mi s nim strašně dobře vždycky kecalo, před dvěma rokama byl s náma na Silvestra, zpíval mi Salome a v noci by se mezi námi něco stalo, kdyby tam nevrazil bejvalej a nezačal žárlit. (Což je teda paradox, páč on mě podváděl neustále.)

A před týdnem mi napsal a včera jsem mu navrhla, jestli se nechce sejít a pokecat. Jelikož se pořád ptal co tenhle a tenhle den dělám, tak mi z toho tak nějak vyplynulo, že by se chtěl sejít. A taky že chtěl. Šli jsme se k němu dívat na film, ještě že jsem Bobule viděla už dřív, jinak bych teda neměla šajn, o čem to bylo. Povídali jsme si. O všem. Úplně o všem. O uplynulém roce. U obou to byl zlomový rok, kdy se toho moc stalo. Pak mi řekl, že strašně krásně voním. Pak mě objal a políbil. A takhle to bylo další hodinu. A pak jsme se spolu vyspali. Překvapivé, že? A bylo to strašně krásný. Pak mě doprovil domů, políbil .. a teď už je to jen na něm. Jestli napíše, jak říkal.

A budu se modlit, abych nebyla těhotná.

...Naděje vždycky způsobí, že uvěříme...

A já nechci uvěřit. Už ne. Protože pak to zklamání kurevsky bolí.

d

9. 9.

9. září 2010 v 23:38 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: nic

Oběd: zeleninový salát s balkánem a dresingem

Svačina: 250 ml borůvkového džusu

Večeře: anglický rohlík, celozrnná kaiserka se šunkou

8. 9.

9. září 2010 v 12:02 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: BEBE DR ráno, kafe s mlíkem

Oběd: nic

Večeře: rajčata s trochou balkánského sýra, trochu dresingu

No a pak nějaký ten alkohol, ale vzhledem k tomu, že jsem přes den moc nejedla, tak se to snad ztratí.

7. 9.

7. září 2010 v 20:29 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: celozrnná kaiserka, dva plátky 30% eidamu, jedna sušenka BEBE DR

Oběd: mozzarela, rajčata, olivy, kousek hermelínu - vše posypané trochou mořské soli ... 3 BEBE DR

Večeře: zbytek mozzarely, rajče, jablko a hroznové víno =)

Jo jo, vim, že ovoce se na večer nehodí, ale pořád lepší než ty moje dřívější tučný sýry a salámy a pečivo.

Dneska jsem si udělala takový beauty den =), byla jsem na nehtech a na kosmetice (hodina a půl utrpení jako vždy - čištění pleti, prej mám divnou pleť, že se těm posraným komedonům nechce vůbec ven, takže slečna musí šíleně tlačit a já div nevyskočím z kůže =D, ale je vidět, že jí to bolí za mě =D .. každopádně posledních deset minut je nejlepších - maska, ta mi pomůže se vzpamatovat z toho šoku =D, a zrovna v tu chvíli jsem si říkala, jak je hrozně fajn se netrápit kvůli nějakýmu debilnímu chlapovi! nechť ať tento stav mě stále doprovází, myslim, že jsem se natrápila už dost a abych tomuto trápení předešla, tak si raději s nikym nic začínat nebudu =D a stejně na ty blbečky nemám ani chuť, ani náladu).
Právě jsem si umyla hlavu, takže si jdu vlasy rozčesat a pak zalezu do pelechu a pustím si Gillmorky =).

Mějte se minimálně normálně, ale úplně by bylo nejlepší, kdybyste se měli krásně =). Však mě ta dobrá nálada určitě zase co nevidět opustí =D.

f

6. 9. 10

6. září 2010 v 22:03 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Tak už mám na bytě net, takže mohu přidávat jídelníčky =).

Snídaně: bebe DR, kafe s mlíkem

Oběd: zeleninový salát s balkánem

Večeře: jablko, plátek 30% eidamu, kousíček balkánů, kousek hermelínu, jedna sušenka BEBE DR

Ta večeře by bývala vůbec nebyla, ale mě strašně vystresovala tadytahle pračka. Doufám, že jsem jí nezničila. Mám takový tušení, že asi ani nebyla puštěná voda. Nejdřív tam nějaká natekla (ale myslim, že jí bylo nějak málo), pak se pračka vypustila a znovu nenapustila, ale buben se začal točit jako blázen a začalo to nějak podivně hučet. Jenomže já nevim, kterým směrem mám tim kohoutkem hýbat, aby voda u tý pračky šla .  Musela jsem to nouzově vypnout, doufám, že to dodatečně ještě nějak nebouchne nebo tak.

14 dní s adipexem

3. září 2010 v 11:11 | Slimka |  **O jedné naivní děvce / about me**
Ahoj holky,

omlouvám se, že jsem se neozvala, ale přestěhovala jsem se do novýho bytu a nemám tam net. Kromě toho se konal pohřeb toho kamaráda a fakt nebyla nálada, nic...

Dneska je to 14 dní s adipexem. Nevím, kolik jsem s ním zhubla celkově, jelikož v P. nemám váhu, takže akorát vim, že od pátku do dneška jsem zhubla 1,5kg. A předtim možná taky. Takže tak ty tři kilíčka budu mít dole za těch 14 dní. No, nejdřív jsem byla vzteklá, ale když na to koukám teď, tak to vlastně není špatný. Jim docela málo, ale zase ne tak, abych se nějak hrozně omezovala.

Ráno si buď dám jogurt nebo tmavý pečivo a šunku, když jsem v práci, tak k obědu třeba rybí pepřenky a tmavou housku, když nejsem, tak oběd i vynechám, jelikož nestíhám. K večeři buď jogurt nebo meloun nebo zeleninový salátek. Občas si dovolím po obědě třeba BEBE dobré ráno nebo musli tyčku.

A fakt na sobě cítím, že jsem zhubla. Kalhoty mi plandají, břicho mi splasklo, takže můžu nosit i obtáhlý tričko... skoro mi přijde, že jsem musela zhubnout víc =/. Je fakt že nevím, kolik jsem vážila, když jsem s adipexem začínala a dneska ráno jsem byla nevyprázdněná...

Přemýšlím nad tím, že si do P. koupím váhu, protože se domů přes šk. rok budu dostávat bůh ví kdy. Když to projde, tak jednou za 14 dní, což stejně asi bez váhy nevydržím. Nějaký tip na nějakou dobrou digitální váhu za přijatelnou cenu??

A taky hodlám někoho přemluvit, aby se mnou začal chodit na nějaký cvičení. Nejvíc by mě asi lákal spinning a kruhový trénink, popřípadě ještě něco na zpevnění.

Nejste někdo z Plzně, komu by se chtělo se mnou chodit cvičit? =) Budu ráda za každého zájemce.

v
A jak se daří Vám????