Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Červen 2010

26. 6.

27. června 2010 v 11:15 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Jídelníček k 26.6.

Snídaně: půlka tmavé housky s taveňákem a salámem

Oběd: nic

Svačina: dvě malé broskve, jogurt Dobrá máma

Večeře: dvě malé mřížky šunka sýr

Ale ano, přiznávám, mohlo to být daleko horší. Řeknu vám, brigádničit tam, kde je samý jídlo, je naprosto něco strašnýho.

25.6.

25. června 2010 v 20:18 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Jídelníček

Snídaně: houska se salámem, vejce, špička (vyzvraceno, ne schválně)

Oběd: nic

Večeře: nic

Pohyb: chůze

Nenávidim se.

**Žili jsme ty knížky, co jsme nenapsali, a filmy, co jsme nenatočili.**

21. června 2010 v 13:24 | Slimka |  ???WTF???
Za tu dobu, co jsem se odstěhovala od našich, jsem toho moc nepřečetla. A když, tak mě ta kniha tak chytla, že jsem ji měla přečtenou za chvíli. A momentálně jsem narazila na nejkrásnější dílo svýho života. Je to Mexická vlna od Maxima E. Matkina. A já jí miluju a chce se mi brečet spolu s hrdiny tohoto románu. Některé myšlenky a pasáže mě tak nadchly a donutily přemýšlet, že si je musím podtrhávat..takže pomalu co stránka, to nějaký citát. To se mi ještě nikdy nestalo.

A já se bojím, že jí dočtu.

A sepisuju svý memoáry za poslední rok, to mě taky tak trochu drží nad vodou, protože to co se mi děje, fakt neni normální.

A já se bojím, že to dopíšu.

Když něco posrat, tak alespoň pořádně.
Mý životní krédo =/

"A ty zas chlastáš, jako celá vaše rodina! Všichni ste alkoholoci a ty taky. Když máš problémy, deš si koupit flašku."
"Ty seš úplně mimo! Kdybych si kupovala flašku, kdykoliv mě za něco péruješ, tak nemám šanci vystřízlivět!"

20. 6.

20. června 2010 v 23:13 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: NIC

Svačina: pár koleček salámu

Oběd: vyzvracen, ne schválně

Večeře: talíř gulášový polívky, chleba


Chtěla bych to vrátit o rok zpátky, ačkoliv jsem zrovna v tuhle dobu byla v totálních sračkách. Vlastně od května do září bych nezměnila nic. Takže by mi stačilo se vrátit tak do října 2009, tolik věcí bych udělala jinak. Třeba bych chodila poctivě každý den na jazykovku a učila se. Třeba bych víc četla a věnovala se sebevzdělávání. Třeba bych nepila tolika alkoholu. Třeba bych nevsadila všanc naše kamarádství. Třeba bych se s nim hned nevyspala. Třeba bych s nim vůbec nezačala chodit. Třeba bych celý rok poctivě držela dietu a pravidelně chodila sportovat. Třeba bych se víc učila na přijímačky.
...Třeba...

Je mi ze sebe na nic, dámy. Abych byla přesná, je mi ze sebe přímo na blití.  Aspoň že jsem se dneska alespoň učila tu filozofii. A měla jsem takovou strašnou chuť se zase pořezat, nakonec jsem to zvládla a skončilo to akorát u hysterickýho pláče a kouření cigaret v posteli.

...I hate myself...

d


Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

20. června 2010 v 23:01 | Slimka |  **Zpovědnice**
Miluju ho, miluju ho, miluju ho. A po třech týdnech od rozchodu jsem dnes poprvé brečela.

Proč je tak úžasnej? Proč je na mě tak děsně hodnej? Proč to neni další z těch hajzlů? To by bylo daleko jednodušší pak.

A asi hubnu, kalhoty mi jsou volný.


*Blbá, naivní, nepoučitelná a neschopná nic dotáhnout do konce...*

15. června 2010 v 12:47 | Slimka |  **Zpovědnice**
Přijímačky jsem do Prahy samozřejmě neudělala, ale to neni žádný velký překvapení, abych pravdu řekla.

V pátek jsem se vyspala s bejvalým a včera s nim byla na kafi. Prej ho to pořád sere ten náš rozchod, že to nevyšlo a že má stále fotku na mým stole. ?????????? Koho to zajímá ?????? Rozešel se on se mnou, tak ať drží hubu.

S jídlem se docela držim, cítím, že jsem už jaksi splaskla.

A musim se začít učit. V práci jsem si vzala na 14 dní volno, abych se učila na přijímačky na filozofickou fakultu. Musím se tam dostat. Prostě musím. Jinak jsem totálně v prdeli a za tou pokladnou už budu moct zůstat napořád. No a co že mám obchodní akademii, když všude chtějí praxi???

Jsem zvědavá na tyhle prázdniny, řekla bych, že asi budou na hovno. Tolika plánů jsem měla s bejvalým a pak jedním slovem to všechno končí a splaskne to jako nějaká debilní bublina.

"Necítím nic. A nic cítím jako tíhu."

Víkend

7. června 2010 v 10:19 | Slimka |  **Zpovědnice**
Víkedn byl na hovno, děvčata, ale už jsem zpátky v Plzni, takže opět nastane nějakej normální režim. Kromě toho dneska jedu do Prahy na přijímačky, budu spát u ségry a ráno mě čekají, takže nevím, kdy se objevím tu.

Mějte se a hubněte =).

3. 6.

4. června 2010 v 10:24 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
kyticky
3. 6.

Snídaně: nic

Oběd: plátek tmavého žitného chleba s taveným sýrem a nějakou šunkou, tři kostičky čokolády

Večeře: feferonkový salát BEZ OLEJE, 2 knacky

Jo, byla bych docela spokojená, ale pak opět přišel na řadu alkohol, respektive červené víno. Já se tak nenávidim, že všechno řeším chlastem. Veškerej smutek a mý neúspěchy řešim chlastem.. a nebudu si sama sobě nalhávat, že nevim, jaká je příčina. Vim to! JSOU TO CHLAPI! A on mi včera píše, že ho to mrzí, jak to skončilo, že pořád na to myslí, jak mi ublížil a že má stále mou fotku na svým stole. PROČ MI TO JAKO KURVA PÍŠE?! Protože mu neodepisuju? To musí být stále s každým zadobře? Proč se neozve třeba za měsíc? Proč se musí ozvat po dvou dnech a potom po tejdnu?!

Dneska je to tejden, co se se mnou rozešel. Každej normální chlap se snad pak vyhýbá kontaktu. Já nevim, na jakýho exota jsem zase musela narazit!

Akorát docílil toho, že to začalo bolet, přitom jsem byla tak strašně ráda, že jsem necítila NIC! No, nezabili byste ho?!

No a pak jsem se samozřejmě opila a něco sežrala, radši ani nechci vědět co, ale asi toho bylo dost.

Přestávám chlastat! Páč mi něco říká, že už s tím začínám mít problém. Piju vesměs každej den a pokaždé si najdu záminku. Možná se spíš bojím, že ačkoliv zezačátku za to ti chlapi mohli, tak teď už jsou jen pouhá záminka k tomu, abych si otevřela to víno. Ale je fakt, že když jsem byla ty dva měsíce s ním, tak  jsem skoro vůbec nepila. Takže vlastně teda problém nemám a je to fakt kvůli těm chlapům. Super.

Já nevím, nevím. Dneska odjíždím za našima do KT, tam si nedovolím ani kapku alkoholu (ještě že mu naši neholdují, táta teda pivo, ale ambrosius nebo co to je, mě zrovna moc netankuje, max sklenička k obědu, ale o tomto víkendu ani to ne!). Možná se tam asi i zvážim, ale po včerejším excesu se mi zrovna teda 2x nechce =/ . Jídeláky dopíšu až v neděli, kdy se vrátim zpět do bytečku.

A začíná na mě padat depka, sere mě všechno, je mi na hovno. POSRANEJ JIŘÍ!!!!

Nejkrásnější pocit?

3. června 2010 v 14:39 | Slimka |  **Zpovědnice**
Když cítím, jak hubnu, jak je mi oblečení volnější a volnější. Ten pocit večer, kdy jsem na sebe hrdá, že jsem toho snědla tak málo. Když se cítím lehce a v žaludku mě nic netíží. Když sedím na balkoně, kouřim a ta pneumatika kolem mého pasu je menší a menší.

Nejkrásnější pocit je mít alespoň něco podkontrolou, mít tu moc něco ovlivnit.

2. 6.

3. června 2010 v 13:51 | Slimka |  **My foood & psychické výblitky**
Snídaně: NIC

Oběd: kuřecí prso osmažené na vodě, domácí tzatziky, cherry rajčátka

Večeře: 2 knackebroty, prosciouto, trochu hrozna a kousek melounu

Přicházím zpět se skloněnou hlavou a pokorou

2. června 2010 v 12:32 | Slimka |  **Zpovědnice**
Vracím se. Opět. Ale teď už opravdu. Zjistila jsem, že aspoň hubnutí a odepírání si jídla mě drží nad vodou. ASPOŇ NĚCO MŮŽU MÍT POD KONTROLOU. A ve čtvrtek jsem se poprvé od té doby, co bydlím v P., pořezala. A to tak, až mi chcala krev.

Nenávidím chlapy. Seru na ně. Je mi z nich na blití. Miluju to, co můžu mít pod kontrolou a ovlivňovat tak, jak se mi zlíbí.

Jídelníček posledních pár dní:

pátek

Snídaně: nic

Oběd: tři jahody

Večeře: nic

sobota:

Snídaně: nic

Oběd: asi dvě lžíce kuskusu, dvakrát jsem si ukrojila z kuřecího prsa, rajče (musela jsem =( )

Večeře: asi 5cm celozrnné bagety, plátek sýru a plátek prosciutto (výborná věc, obsahuje 90% masa!!!), takže odteď jedině toto

Neděle:

Snídaně: 5 cm celozrnné bagety a plátek sýra

Oběd: NIC

Večeře: plátek tmavého žitného chleba (cca 90kcal) a pár plátků sýra

Pondělí:

Snídaně: NIC

Oběd: plátek tmavého žitného chleba a plátkový sýr

Oběd: NIC

Večeře: fitness bagetka, šunka

pak jsem to posrala, když jsem přišla z práce: jeden a půl knackerbrotu s paštikou, trochu mozzarely

Úterý:

Snídaně: NIC

Oběd: plátek žitného tmavého chleba s hermelínem figura

Večeře: cibulová bageta, prosciutto, domácí tzatziky (odteď už jen domácí a žádný kupovaný, ať mám pod kontrolou kalorie)

A přemýšlím o tom, že bych sem mohla hodit nynější fotky (HNUS)  pro porovnání s fotkama z loňska, když jsem shodila nejvíc kilo. Sice to taky nebyl žádnej zázrak, ale mít to teď, tak si pískám.

Ale teď mám vyšší cíl. Chci mít 45 kg.