Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Leden 2010

Kecy plus jídeláky

1. ledna 2010 v 18:09 | Slimka |  **Zpovědnice**
Tak konečně jsem začala nějak normálně jíst a ne žrát jako prase. Už je to poznat, kalhoty mi začínají padat a plandají na mně a břícho mi splasklo, a to držím dietu třetí den. Se fakt divim, že to tak jde a nemám zpomalenej metabolismus z toho předchozího hubnutí. Bohužel se nemůžu zvážit a změřit, jelikož jsem v Plzni a váhu ani metr tu nemám, takže doufám, že budu pořád pěkně papat, abych byla, až se vrátím domů, příjemně překvapená =).

A jak jste užily Silvestra? Já byla s drahým... a už je tu zase ta má paranoia. Já nevim, jestli mě ti předchozí debilové (a že jich bylo) tak poznamenali nebo je to pravda.. ale děsně se bojím, že se na mě vysere. Byla jsem u něj od středy do dnešního poledne, bylo mi s ním krásně... no a ještě se neozval. Já nevim, jsem strašná asi =(. Buď jsem paranoidní nebo na mě vážně sere, ale já už nechci zažívat to, co jsem zažívala už tolikrát =(. A nejvíc mě sere, že jsem se do něj zamilovala, ptž jestli se na mě vykašle, tak to bude pekelně bolet nehledě na to, že už se klepu strachy teď. Je tu zase ten posranej strach, kterej jsem už zažila tolikrát... Kurva!

No, a teď jsem sama v bytě, piju si tu víno a kouřím. A on se učí u sebe v bytě, jelikož v týdnu má dvá zápočty a jednu zkoušku.

Zítra musím vyrazit na nákup nějakýho toho jídla, nemám tu téměř nic. Takže v plánu mám kuřecí maso, kuřecí šunku, nízkotučný tvrdý sýr, zeleninu, ovoce, olivy, tuňáka, těstoviny, tzatziky, dresink nějaký, racio, lehký energeťáky apod. Jogurty tu mám.

Takže jídelníček:

30. 12. 09

Snídaně: bifido nápoj s příchutí pressa

Oběd: nic

Večeře: anglický rohlík

Pití: neperlivá voda, tři panáky tequily (skořice plus pomeranč) s drahým

31. 12. 09

Snídaně: kafe s mlíkem

Oběd: nic

Večeře: bílý jogurt, hrst chipsů

Pití: voda, půl lahve bílého vína

1. 1. 10

Snídaně: nic

Oběd: tzatziky, celozrnná kaiserka, trochu salámu

Večeře: jahodový jogurtový nápoj

Pití: voda, vínko

Doufám, že už dneska nic nesežeru. A musím nějak pořešit ten pohyb =/

Btw: projedu oblíbené weby a ty, které nepřispěly cca od září, smáznu. Kdyby se něco změnilo a vy se chtěly vrátit, není problém mi sem napsat... Já jen aby to tu zbytečně nezabíralo místo a já na to pořád neklikala.