Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Prosinec 2009

Vracím se!

19. prosince 2009 v 15:10 | Slimka |  **Zpovědnice**
Holky, takže se po delš době vracím a snad už se budu ozývat každý den, jelikož se vracím. Trochu jsem nabrala, ale radši jsem se nevážila, abych z toho neměla infarkt, ale musím se do toho zase položit. A co mě tak najednou přimělo se sebou něco dělat? Jedním z důvodů je nový přítel a chci se mu prostě líbit... ale ten nejhlavnějš důvod je ten, že jsem dneska viděla své největší thinspo, a to jak jsem vypadala v 15 letech. Dneska jsem se dívala na taneční a jen jsem zírala, jaká jsem byla ultraštíhlá kráska, a to jsem tenkrát měla nějakých 58kg. Takže můj cíl už není 50kg, ale aspoň těch 58kg. Kdybych bývala nepolevila, už bych je jistě měla, ale holt se stane. Stěhování, škola, práce, nějak se to posralo, ale teď se do toho zase obuju.

Akorát nevím, jak s pohybem=(. Jak jsem v tý Plzni, tak vůbec nevím, kam bych měla jít a hlavně ani neni čas, jelikož jsem dopoledne ve škole a odpoledne do desíti v práci. Domů jezdim tak jednou za 14 dní, tak mě napadlo, že bych chodila na aerobic zase sem, v sobotu a v neděli.. no, pořád lepší něco, než nic.. Každopádně se budu aspoň snažit hodně chodit. A v práci mám taky docela dost pohybu, kolikrát se tahám s dost těžkýma krabicema, pak lítám po celým krámě a doplňuju to, kolikrát se fakt dost zapotím =) a do postele padám naprosto mrtvá =).

No, jo, nejlíp se hublo v létě.. jééé, jak mně se stýská po mým kole, kdy jsem si k večeru zajela svůj šestnáctikilometrový okruh s MP3 v uších... Tyhle prázdniny byly tak strašně krásný, že když si na ně vzpomenu, projede mnou melancholie a ústa se mi roztáhnou do úsměvu. I když neskončily dle mého očekávání, byly to nejkrásnější prázdniny za poslední tři roky.

Teďka jsem na víkend doma, takže se budu snažit jíst míň, v pondělí ráno se vracím do Plzně, páč musim do práce, takže to taky nějak zkrouhnu, v úterý mám úplné volno, to bych si mohla dát hladovku. Aspoň jeden den. Ono je možná lepší, že jsem se rozhodla zpřísnit režim před Vánoci, když už nic jinýho, tak bych aspoň nabrat nemusela. A stejně doma nebudu celý Vánoce, páč musim přeci pracovat... a pak by mi měl 29. přijet miláček a měla bych být u něj do 1. 1. ... a to nás nejspíš čeká naše první milování, no. Takže takhle před něj předstoupit nemůžu.

A jak se máte Vy? Co hubnutí? Chodí sem ještě vůbec někdo? =) No, já si vás oběhnu.