Dum spiro spero! Chci ANTIKU navždy! Carpe diem!

Září 2009

V Plzni

23. září 2009 v 13:38 | Slimka |  **Zpovědnice**
Holky, omlouvám se, že se neozývám. V Plzni jsem už zabydlená, nová škola je fajn, lidi v ní jsou fajn (minulý týden mi sice přišel dopis, že mě berou na VŠ, ale jelikož to poslali fakt brzo, tak bohužel.. zůstávám na jazykovce), všechno jsem si tu oběhala, naučila se, jak to tu chodí.. a hlavně jsem se úplně osamostatnila. Líbí se mi v Plzni, moc se mi tu líbí. Hubnu dál, určitě jsem nepolevila, akorát to tak striktně nedodržuju. To znamená, že někdy prostě za celej den nesním, a někdy zase mám tři jídla denně, prostě jak se zadaří... ale hlavně tu hrozně kouřím a piju alkohol.. z nervů.. tedy, abych byla přesná.. z nervů z chlapa, určitě víte, jakého myslím, psala jsem tu v posledních článcích o něm dost. Nad vodou mě drží pomyšlení na cigarety, alkohol..a žádné jídlo. Drží mě nad vodou pomyšlení, že se ničím. Smutný? Možná. Ale zasloužím si to. Nejsem schopná mít vztah, jsem špatná.. jinak by mě oni neopouštěli. Jsem špína, nic.. jelikož ani někomu nestojím za to, aby se se mnou rozešel. Jsem něco tak bezvýznamného, že mu ani nestojím za to, aby se se mnou třeba rozešel. Je tak těžký říct nebo aspoň napsat: "Promiň, myslel jsem, že to bude s tebou jiný..." nebo něco podobně stupidního?

Jsem zamilovaná a bolí to. Ačkoliv mám kolem sebe spoustu super lidí, uvnitř se cítím prázdná, mrtvá..

Jsem naivní blbá kráva a to pomyšlení taky bolí. A já mu naletět nechtěla, dlouho jsem odolávala a brala ho s rezervou.. a ačkoliv věděl, jak jsem celá rozbolavělá z předchozího z rozchodu, mu nezabránilo v tom, aby udělal, to co udělal.. aby dělal to, co dělá.

Jsem naštvaná sama na sebe a ubližuju ostatním lidem okolo sebe. Teda jednomu člověku jsem ublížila. Prostě jsem to už nevydržela a na plnou hubu a opravdu hnusně jsem mu řekla, že ho nechci.. ale on by jinak pokoj nedal, nedokázal to pochopit.

Dneska melu úplný sračky.. omlouvám se... chtěla jsem prostě napsat, že se mám na venek hrozně moc fajn, ale vnitřek mám rozdrásaný tak, že si nejsem jistá, jestli se ještě někdy úplně zahojí.. a není na vině jen ON, je to prostě slet událostí posledních 6 let... ale ON byl poslední "kapka" do toho všeho.

Nevím, kdy se zase ozvu. Nevážila jsem se od tý doby, co jsem v Plzni, takže vůbec nevím, kolik bych mohla mít.

Doufám, že vy se máte krásně.

A stejně jsem nedokázala přesně vyjádřit to, co jsem chtěla. Tak snad příště.